Całoroczne noclegi Ostrowo – pięknie i stylowo o każdej porze roku

Skorzystaj z naszych całorocznych noclegów w Ostrowie. Zapewniamy Cię, że fascynujący pobyt nad morzem jest możliwy nie tylko w lecie. Pełna barw, urzekająca i gościnna okolica przyciąga o każdej porze roku. Tak jak Loox Ostrovo.

Jest to jedno z naszych głównych założeń – tworzyć miejsce, do którego Goście będą przyjeżdżać również dla niego samego. Nie zaś wyłącznie dla walorów turystycznych okolicy, dla pogody, pory roku czy noclegów w Ostrowie. Staramy się, aby nasze apartamenty były miejscem o naprawdę wyjątkowym klimacie.

W Ostrowie – pokoje do wynajęcia są bardzo różnorodne. Nasze pokoje czarują osobliwym stylem. Z dużą precyzją zadbaliśmy o ich wystrój, w tym o nowoczesne meble. Wnętrza całego obiektu stanowią unikalne połączenie kontrastów barw, form, koncepcji. Kontrasty harmonijnie łączą się ze sobą i nadają przestrzeniom subtelny styl. Wystrój wnętrz Loox Ostrowo to inspiracja naturą, odwaga, charyzma.

Zapraszamy Cię do naszej łączącej przeciwieństwa przestrzeni, w której poczujesz się swobodnie, wyjątkowo, a zarazem domowo.

NOCLEG W OSTROWIE BLISKO MORZA W LOOX OSTROVO

Stworzyliśmy apartamenty LOOX OSTROVO także z myślą o wszystkich Gościach, których interesuje Ostrowo i miasto turystyczne Karwia, noclegi blisko morza, cisza i spokój z dala od wielkiego miasta. Także tego, które leży nad morzem i przeżywa najazdy turystów. Ostrowo i Karwia to bliscy sąsiedzi, a dobrze skomunikowana okolica pozwala im na systematyczne zacieśnianie więzi. Plaża w Karwi znajduje się na zachód od plaży w Ostrowie, a odległość, jaka dzieli ją od naszego obiektu, wynosi tylko 1,8 km.

Jeśli szukasz noclegów blisko Karwi – to zapraszamy do Ostrowa, które sąsiaduje z Karwią. Na coś znacznie więcej niż nocleg. Odkryjesz looxusowy klimat naszych apartamentów. Odpoczniesz i zrelaksujesz się zarówno na łonie zachwycającej przyrody, jak i we wnętrzach naszego pensjonatu.

Poza pokojami, które tworzą część prywatną, do dyspozycji Gości jest przestrzeń wspólna. Stanowią ją: obszerna i wygodna kuchnia, funkcjonalny i reprezentacyjny salon oraz urocze patio. Zainspirowani architekturą Zachodu (o czym kilka słów na końcu) stworzyliśmy miejsce, które stanowi swego rodzaju łącznik między domem a częścią ogrodową.

Patio znajduje się zaraz obok kuchni. Dla większej funkcjonalności wyposażyliśmy je w zadaszenie, które ochroni Cię od nadmiaru słońca oraz wiatru czy kropel deszczu w nieco bardziej chłodne dni. Możesz korzystać z niego na różne sposoby. To pełna uroku i wygodna przestrzeń na spotkanie towarzyskie, wspólny posiłek, relaks w większym gronie po pełnym atrakcji dniu. Czekają tam na Ciebie m.in. miękkie – otulone poduszkami siedziska, lekkie krzesła, cylindryczne pufy – spowite w lniane nici, fantazyjne taborety w oryginalnym kształcie i energicznym kolorze. Poza wystrojem zaś – spokój, swoboda, pełen odprężenia oddech. Dasz się zaprosić?

NOWE TCHNIENIE

SMAK

DESIGN

Wnętrze. Całość zaprojektowana z dbałością o najmniejszy detal. Właściciel wraz z projektantką Paulą Mathea stworzyli odważną aranżację wnętrza, która zachwyca i przyciąga swoją niepowtarzalnością. Odważnie, ale jednocześnie spokojnie i domowo. Współpracujemy z niesamowitą francuską projektantką!

CHARLOTTE ESQUENET stworzyła wyposażenie do wielu wnętrz.

Jednym z nich jest Zajazd L’Air du Temps, prowadzony przez Sang-Hoon Degeimbre – słynnego szefa dwugwiazdkowej kuchni Michelin. W ramach współpracy z Sang-Hoon designerzy i architekci wnętrz z Exsud dodali temu niemal mitycznemu miejscu inny charakter. Oprócz nowego stylu – wnętrza zyskały duszę.

Kolejny projekt to otoczona górami rezydencja Johna Wise w Meribel, w sercu trzech dolin, prawdziwy hotelowy diament. Projektantki wnętrz Charlotte Esquenet i Anne-Julie Entremont sprawiły, że zyskała nowy wizerunek: luksusowej i przytulnej

przestrzeni mieszkalnej, przeznaczonej dla grup, wyróżniającej się  u podnóża stoków oryginalnym stylem.

Natomiast w Sint Ji wszystko się zaczęło… . Paula skontaktowała się z mężem Charlotte –Albrechtem. Większość wyposażenia obiektu jest z lokalu, który odwiedzali m.in. Magda Gessler, Natalia Siwiec, Kabaret Skeczów Męczących.

ALE….

NAJWAŻNIEJSZY JEST KLOSZARE! Już wiesz, kto to taki?

Jeżeli jeszcze nie, zapraszamy! Jesteśmy przekonani, że zagości w Twoim serduchu!