Pokoje gościnne Ostrowo – komfort, swoboda i wolność w wersji Loox

Nasze pokoje gościnne w Ostrowie zaprojektowaliśmy i wyposażyliśmy w taki sposób, aby Goście czuli komfort, swobodę i wolność. Zależało nam na unikalnych przestrzeniach, w których pobyt będzie prawdziwą przyjemnością i okazją do celebrowania radości życia, relacji z innymi, a także kontaktu z przyrodą. Na co dzień, w gąszczu przeróżnych obowiązków, może brakować na to czasu. Chcemy, aby nasi Goście podczas pobytu u nas mieli na to przestrzeń. Chcemy, aby był to unikalny, inny niż wszystkie dotychczasowe, wypoczynek. Liczymy na to, że się o tym przekonasz!

Loox Ostrovo to dom dwukondygnacyjny, w którym znajduje się 14 apartamentów.  Mamy pokoje 2/3/4 osobowe. Z myślą o Tobie stworzyliśmy przestronne i wyjątkowo urządzone apartamenty z prywatną łazienką. Każdy z nich wyposażony został w :

  • podwójne kontynentalne łóżko o długości 160 cm,
  • możliwość dostawki,
  • łazienkę z prysznicem lub wanną i suszarką,
  • smart TV z Internetem,
  • lodówkę,
  • szafę,
  • zestaw skauta do spożywania posiłków,
  • ogródek/taras.

Ceny? Już od 350 zł za dobę. Co jeszcze?

Metraż większości pokoi to 20 m2 – jeden jest nieco mniejszy i ma 15 m2. Ponadto w 8 pokojach, oprócz podwójnych łóżek, znajdują się też rozkładane sofy. W naszych pokojach nie tylko skorzystasz z całorocznych noclegów w Ostrowie, ale też odetchniesz od codziennych trosk. Mają one bowiem także piękne przestrzenie, które zachęcają do wypoczynku.

Każdy z apartamentów jest również dźwiękoszczelny. W każdym z nich znajdziesz też  ekspres do kawy i czajnik elektryczny. Co powiesz na poranną kawę na słonecznym tarasie? Albo lampkę wina wieczorową porą?

POKOJE GOŚCINNE KARWIA – ZAPRASZAMY DO LOOX OSTROVO

Mamy także ofertę dla Gości, których interesują pokoje gościnne w Karwi. Plaża w Ostrowie, która znajduje się tylko 1,2 km od naszego obiektu,  prowadzi na plażę w Karwi. Aby do niej dotrzeć – musisz przejść 1,8 km. Możemy śmiało stwierdzić, że do każdej z okolicznych plaż jest naprawdę blisko. Plaża w Jastrzębiej Górze, która znajduje się na wschód od plaży w Ostrowie, to odległość 2,8 km. Okolice wyróżniają szlaki piesze i rowerowe, w tym szlak pieszy koroną klifu między Jastrzębią Górą, Ostrowem a Karwią. O otaczającej nas przyrodzie moglibyśmy jeszcze pisać długo. Mamy nadzieję, że będzie okazja, abyśmy o jej urokach opowiedzieli Ci osobiście.

Jeśli więc rozważasz pobyt w Karwi – zapraszamy do nas. Lasy, łąki, szerokie i złociste plaże – które w chłodniejsze pory roku również mają swój przecudny urok, nadmorska bryza, a do tego prawdziwy relaks w designerskich przestrzeniach. Spokój, komfort, wolność. Czekamy na Ciebie.

W celu rezerwacji – zadzwoń lub napisz do nas!

WYJĄTKOWO

KOMFORTOWO

ORYGINALNIE

FAJNIE, ŻE BĘDZIESZ!